› bieżące
13:40 / 31.03.2014

Czas na siatkarski finał

Czas na siatkarski finał

fot. MOSiR

Mistrza w Awangarda Volley Lidze, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poznamy już w najbliższy wtorek (1 kwietnia). Walkę o miano najlepszej drużyny w sezonie 20013/2014 stoczą zespoły Nauka Języków REGENT i obrońcy trofeum Nauka Jazdy Adam.

Finisz siatkarskiej ligi zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed ostatnią kolejką, szanse na tytuł mistrzowski mają dwie drużyny. O tym, kto sięgnie po główne trofeum zadecydują mecze zaplanowane na 1 kwietnia. Najbliżej mistrzowskiego tytułu są siatkarze zespołu Nauka Języków REGENT, którzy przewodzą stawce. Ostatniego słowa nie powiedzieli jednak ubiegłoroczni mistrzowie, siatkarze Nauki Jazdy Adam, którzy do lidera tracą zaledwie dwa punkty. Ważne dla układu w tabeli jest także drugie tego dnia spotkanie w którym KAM zmierzy się z zespołem ADAR Spedycja międzynarodowa. Konfrontacja obu ekip pozwoli wyłonić brązowego medalistę kończącego się właśnie sezonu.

- Finał ligi zapowiada się niezwykle ciekawie - mówi Dariusz Zapolski z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - A po zakończeniu rywalizacji sportowej odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu, podczas którego wręczone zostaną puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów. Zapraszamy wszystkich kibiców na finał ligi, który odbędzie się w hali sportowej Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1.

Program ostatniej kolejki Awangarda Volley Ligi: godz. 18.40 - występ cheerleaderek Centrum Tańca Cadmans 18.45 - mecz KAM - ADAR Spedycja międzynarodowa 19.55 - występ cheerleaderek Centrum Tańca Cadmans 20.00 - mecz Nauka Jazdy Adam - Nauka Języków REGENT

Informacje o rozgrywkach, wyniki, tabele, terminarze oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu, w zakładce imprezy sportowe.

Tekst i fot. MOSiR

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%