› zdrowie i uroda
12:11 / 12.03.2013

Cztery godziny tylko dla siebie? Przyjdź 15 marca do Wyspy Skarbów

Cztery godziny tylko dla siebie? Przyjdź 15 marca do Wyspy Skarbów

W piątek 15 marca kawiarnia Wyspa Skarbów zamieni się w prawdziwą „wyspę kobiecości”. Od godz. 16.00 „Fabryka Stylu” – Centrum Kreowania Wizerunku i Stylu będzie prowadzić warsztaty z zakresu profesjonalnego doradztwa wizerunkowego pod kątem: fryzjerstwa, kosmetyki, wizażu i stylizacji. Każda mama, która przyjdzie ze swoją pociechą tego dnia do kawiarni, będzie mogła skorzystać z wielu fachowych porad. Organizatorem eventu pn. "Mama w biznesie" jest Niepubliczne Przedszkole Muchomor w Elblągu.

Chcemy zwrócić uwagę na potrzeby kobiet aktywnych zawodowo, jednocześnie wychowujących małe dzieci, postrzeganie ich przez środowisko biznesowe oraz lokalne a także rosnące wobec nich oczekiwania społeczne, oraz szanse i zagrożenia cywilizacyjne dla dzieci – mówi Ewelina Majchrzak z Niepublicznego Przedszkola „Muchomor” w Elblągu, współorganizatorka eventu. To, że kobieta chce dziś być aktywną i zadbaną mamą, sprawia, że stajemy się bardziej pewne siebie.

Do wyboru będą trzy stanowiska, przy których każda z Pań będzie mogła skorzystać z porad stylistki, fryzjerki i kosmetyczki
Agnieszka Jewusiak Stylistka Wizażystka - opowie wszystkim zgromadzonym Paniom o nowych trendach w modzie w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2013 roku. Podpowie również, jak uniknąć modowych wpadek i jak nie popaść w „wir” niepotrzebnych zakupów. Doradzi również, jak być modną w nowym sezonie nie wydając na to fortuny.

Stylistka pomoże określić naturalny typ urody, dobierając prawidłowe kolory garderoby oraz określając kształt sylwetki, dobrać właściwe fasony ubrań.

Dopełnieniem każdej stylizacji i całego wizerunku będzie makijaż. Wizażystka Agnieszka Jewusiak przedstawi najnowsze trendy w makijażu na wiosnę 2012 roku na przykładzie makijaży pokazowych. Uczestniczki będą mogły skorzystać z porad profesjonalisty oraz znaleźć odpowiedzi na pytania typu: - jakimi cieniami podkreślić kolor tęczówki oka - jak wymodelować kształt twarzy - jak nakładać poprawnie róż na policzkach itd…

Z kolei fryzjerka Ewelina Becmerowicz – opowie o nowych trendach w stylizacji fryzur i kolorach włosów na wiosnę – lato 2013 roku. Podpowie, jak zadbać o włosy po zimie, aby nadać im piękny i lśniący wygląd, dobierając przy tym zabiegi pielęgnacyjne SPA oraz profesjonalne kosmetyki firmy GOLDWELL. Zajmie się również profesjonalnym doborem fryzury, który składa się z następujących etapów: - wywiad z klientką dotyczący kondycji oraz pielęgnacji włosów - analiza kształtu twarzy, proporcji twarzy, koloru oczu i skóry - dobór fryzury (przymiarka peruk) - dobór odpowiedniej fryzury (strzyżenia) - dobór kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów

Obecność kosmetolog Katarzyny Brejlak pozwoli wszystkim zebranym Paniom zasięgnąć informacji nt. wiosennej odnowy, do której najlepiej podejść kompleksowo, począwszy od zabiegów oczyszczająco – pielęgnacyjnych twarzy, na zabiegach regeneracyjnych dłoni kończąc.

Na koniec, odbędzie się Sesja Foto z Anettą Walczyńską  www.anettawalczynska.pl . Artystka czująca aparatem, myśląca spustem migawki, kobieta, która z  ogromną sympatią i miłością odnosi  się do swoich modeli i o tym  mówią jej zdjęcia.

Uwaga! każda osoba biorąca udział w sesji będzie musiała wyrazić na nią pisemną zgodę ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są zapisy u organizatora pod nr telefonu 535948055

Z pewnością będą to dobrze wykorzystane 4 godziny TYLKO dla siebie.

 

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%