› zapowiedzi
14:02 / 06.06.2018

„Czuwaj” w Kinie Światowid (+ zwiastun)

„Czuwaj” w Kinie Światowid (+ zwiastun)

Od 8 do 21 czerwca Kino Światowid zaprasza na najnowszy film Roberta Glińskiego. Czuwaj to emocjonująca, trzymająca w napięciu opowieść o współczesnym pokoleniu nastolatków, dorastających w erze internetu i mediów społecznościowych.

Do przebywających na obozie harcerzy na zaproszenie komendanta dołączają chuligani z domu dziecka. Ma to być dla obu grup lekcja odpowiedzialności i tolerancji, która ma przynieść wszystkim korzyść. Plan niestety nie odnosi skutku, między grupami narasta konflikt o przywództwo. Wkrótce dochodzi do tragedii – ginie jeden z harcerzy. Podejrzany zostaje przywódca grupy brutalnych gości obozu. Oboźny Jacek postanawia przeprowadzić śledztwo, aby znaleźć winnego.

Reżyseria: Robert Gliński
Scenariusz: Robert Gliński, Dorota Jankojć-Poddębniak
Obsada: Mateusz Więcławek, Jakub Zając, Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk, Maciej Musiałowski, Leszek Lichota, Zbigniew Zamachowski
Produkcja: Polska, 2017
Czas: 90 minut

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Adam Krawczuk

Zobacz zwiastun

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%