› biznes
13:02 / 22.10.2021

Czy kalendarz książkowy może być ekologiczny?

Czy kalendarz książkowy może być ekologiczny?

Z pewnością niejedną osobę nieco zaskoczy określenie kalendarza mianem ekologicznego. A jednak, rzeczywiście jest to możliwe. W obecnych czasach, dzięki znacznie większej świadomości społecznej, wszyscy staramy się być mniej lub bardziej eko. Jeżeli jest to możliwe, powinniśmy dbać o to podczas każdych zakupów, wybierając jedynie asortyment przyjazny środowisku.

Doskonałym tego przykładem jest ekologiczny kalendarz książkowy, polskiej firmy Lediberg. To doskonały design, a zarazem idealny przykład życia w duchu zero waste. Jeżeli dla Państwa również dobro natury jest celem nadrzędnym, to zakup kalendarza firmy Lediberg będzie właściwym krokiem w kierunku lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Co kalendarz ma wspólnego z ekologią?

Osoby, które stykają się z pojęciem ekologicznego kalendarza po raz pierwszy, zastanawiają się ile wspólnego z ekologią może mieć wyrób papierniczy. Otóż, znacznie więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Już śpieszymy z wyjaśnieniem tej ciekawej kwestii. Eko kalendarz Lediberg to produkt niezwykle przyjazny środowisku dzięki wykorzystaniu do jego produkcji odpadów jabłkowych. Jest to możliwe poprzez zastosowanie najnowszej technologii wytwarzania papieru jabłkowego.

Dzięki temu przetwórstwo jabłek w efekcie końcowym nie generuje, aż tak dużych strat, a odrzucone jabłka zyskują bardzo praktyczne zastosowanie. Klient otrzymuje produkt estetycznie doskonały, przyjemnie miękki a zarazem bezpieczny, ponieważ nie zawiera on metali ciężkich, czy też chloru. Możemy więc śmiało przyznać, że z całych sił staramy się być eko i do tego też mocno zachęcamy naszych klientów.

Coś więcej o jabłkowych kalendarzach

Ekologiczny kalendarz książkowy został stworzony nie tylko do celów prywatnych, ale także z myślą o firmach, które chcą zaopatrzyć się w niebanalne i eleganckie terminarze. To dlatego w ofercie Lediberg dostępna jest także możliwość personalizacji kalendarzy polegająca m.in. na dodaniu logo w wybranym przez klienta miejscu. Nasze kalendarze są dostępne w kilku niebanalnych a zarazem eleganckich i stonowanych kolorach. Podział modeli terminarzy na dzienne i tygodniowe pozwoli dobrać właściwy produkt, odpowiednio do wymagań i ilości potrzebnego na notatki miejsca.

Modele tygodniowe są bowiem dostępne w dwóch rozmiarach, 130x210mm lub 190x250mm, liczące po 160 stron każdy. Dla osób które potrzebują znacznie więcej miejsca na rozmieszczenie swoich obszernych zapisków, stworzyliśmy kalendarz dzienny, również o wymiarach 130x210mm, ale liczący aż 352 strony. W kalendarzach linii APPEEL znajdziemy na stronach objaśnienia w aż czterech językach, a wszystko nadrukowane na wysokiej jakości papierze jabłkowym Cartamela, o gramaturze 80 g/m2. Producent Lediberg poleca swoje kalendarze książkowe APPEEL wszystkim pozytywnie zakręconym w temacie ekologii klientom.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%