› policja
07:39 / 05.01.2021

Dachowanie i auto w rowie

Dachowanie i auto w rowie

fot. KP PSP w Braniewie

W pobliżu miejscowości Zakrzewiec gm. Braniewo kierujący volkswagenem polo stracił panowanie nad pojazdem. Samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Wczoraj (4.01), kilka minut po godz. 11:00 braniewscy strażacy odebrali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego. Na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 507, w pobliżu miejscowości Zakrzewiec gm. Braniewo kierujący volkswagenem polo stracił panowanie nad pojazdem.

Samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Volkswagenem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy samodzielnie opuścili rozbite auto przed przybyciem służb ratowniczych. Na szczęście obaj nie wymagali udzielenia pomocy medycznej

- informuje bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Strażacy sprawdzili rozbity pojazd oraz odłączyli akumulator. Na miejsce kolizji skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego braniewskiej policji. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Strażacy zwracają się z apelem o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa na drogach, podczas zmiennych warunków pogodowych.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%