› bieżące
07:13 / 23.03.2013

Daj nam znać. Trzeba zlikwidować nakaz skrętu w prawo na ul. 1 Maja

Daj nam znać. Trzeba zlikwidować nakaz skrętu w prawo na ul. 1 Maja

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Trwająca od dłuższego czasu przebudowa dróg nr 503 i 504 w naszym mieście wymusza wprowadzenie wielu objazdów. Mieszkańcy Elbląga zaś coraz częściej dostrzegają, że lekka modyfikacja znaków drogowych znacznie ułatwiłaby nam wszystkim życie.

Na kontakt do działu "Daj nam znać" przyszła informacja od czytelnika, który wskazuje, że zniesienie znaku nakazu skrętu w prawo z ul. 1 Maja w ul. Hetmańską bardzo ułatwiłoby życie mieszkańcom tego rejonu miasta. Zwłaszcza, że niedawno pozwolono na skręt w lewo z ul. Giermków w Hetmańską.

"Witam. Proszę przyjrzeć się ul. 1 Maja, koło Szpitalnej. Aby dojechać np. do Urzędu Miasta trzeba pokonać kilkanaście kilometrów. Sprawdziłem, jak wygląda dojazd. Do Hetmańskiej nakaz w prawo. Jedziemy do Giermków. Następnie w prawo, w ul. Pocztową. Dojeżdżamy do I LO. Droga w prawo jest zamknięta. Jedziemy więc prosto do ul. Królewieckiej. Też zamknięta. Jedziemy prosto do ul. Teatralnej. W prawo jest zamknięta. Skręcamy w ul. Robotniczą, prosto do ul. Brzozowej. Potem w prawo do ul. Dąbka , ul.12 Lutego itd. Wystarczy jednak tymczasowo zdjąć znak nakazu w prawo na ul. 1 Maja i koniec problemu.

Pozdrawiam Mariusz

"Daj nam znać" to nasz nowy dział, dzięki któremu możecie do nas szybko przesłać informacje, zdjęcia a nawet krótki film. Wszystkie materiały przesłane będą zamieszczane na łamach elblag.net.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%