› bieżące
15:36 / 19.12.2013

Daj znać. Brudno przy śmietnikach, pojawiają się szczury

Daj znać. Brudno przy śmietnikach, pojawiają się szczury

fot. nadesłane

Od dłuższego już czasu na łamach elblag.net pokazujemy te rejony miasta, gdzie śmieci nie są na bieżąco wywożone. Tym razem do naszej redakcji zdjęcia z prośbą o interwencję przesłała nasza Czytelniczka. Chodzi o osiedle z tzw. Rakietą.

Brud. Śmieci walają się wokół śmietnika. Zabezpieczenia parkingowe zostały wyrwane. Jak pisze nasza Czytelniczka, pojawiły się również szczury. Nic dziwnego – wokół śmietnika walają się resztki jedzenia.

- Przesyłam dzisiejsze poranne widoki z podwórka słynnej plomby „Rakiety" - 1 Maja - Mączna - Giermków - Hetmańska... Samo centrum miasta, a burdel totalny... Śmieci leżą od jakichś 3 tygodni, szczury tańczą tam kan-kana... Blokady na terenie ESM "Sielanka" powyrywane... Może ktoś w końcu pomógłby założyć tam szlaban?... - pyta nasza Czytelniczka.

Mamy nadzieję, że odpowiednie służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku w tym rejonie miasta szybko zareagują na ten stan.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Powiązane artykuły

Daj znać. Stos śmieci na ul. Grochowskiej. Kiedy pojawią się szczury?

17.12.2013 komentarzy 1

Nasz czytelnik alarmuje: – ulica Grochowska po prostu tonie w śmieciach, w śmieciach tonie też pobliski kanał wodny. Czy ktoś zainteresuje się tym, co tu...

Daj znać: Armagedon na Zatorzu! Śmietnisko na ulicy

09.01.2014 komentarzy 10

Od dłuższego czasu w Elblągu mamy problem ze śmieciami. Niektóre z nich są sukcesywnie wywożone. Istnieją jednak miejsca, gdzie nieustannie zalegają. Tak...

Zdjęcia ilość zdjęć 3