› bieżące
22:16 / 13.07.2013

Daj znać. Chuligańskie wybryki czy brutalna walka polityczna?

Daj znać. Chuligańskie wybryki czy brutalna walka polityczna?

fot. nadesłane

Jak informuje nas Czytelnik, wiele budynków w mieście zostało pokrytych napisami skierowanymi przeciwko Platformie Obywatelskiej, Donaldowi Tuskowi oraz Elżbiecie Gelert. Czy to tylko wybryki chuliganów czy raczej prymitywna kampania wymierzona w PO? – zastanawia się mieszkaniec naszego miasta.

Napisy na elewacjach budynków, przystankach komunikacji miejskiej oraz innych obiektach pojawiły się przed drugą turą wyborów na prezydenta miasta Elbląga. Przypadek?

- Nie sądzę – pisze nasz Czytelnik, który wykonał zdjęcia. - To pojawiło się nagle, na wielu obiektach. Przekazał był ten sam – zniszczyć Platformę Obywatelską. Ja tam polityką się nie zajmuję i nawet nie głosowałem na PO, ale naprawdę te napisy robią przygnębiające wrażenie. Ktoś powinien się tym zająć i je usunąć.

Czy wobec autora lub autorów tych napisów zostaną wyciągnięte konsekwencje? Bo przecież już nawet nie o wyrażanie poglądów politycznych tu chodzi, ale o niszczenie elewacji budynków, wiat przystanków i innych obiektów.

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Powiązane artykuły

Policjanci zatrzymali 20-letniego grafficiarza

22.09.2013 komentarzy 6

Zatrzymaniem przez policjantów wydziału kryminalnego zakończyła się „artystyczna” działalność młodego elblążanina. 20-letni Bartłomiej S....

Policja na tropie politycznych haseł. Ujęcie sprawcy kwestią czasu?

24.10.2013 komentarzy 15

Na elewacjach elbląskich budynków co jakiś czas pojawiają się wulgarne hasła dotyczące tematów politycznych. Najczęściej tematem tych...

Zdjęcia ilość zdjęć 10