› bieżące
07:00 / 10.01.2014

Daj znać: Jezioro na Nowowiejskiej. Już trochę przysycha

Daj znać: Jezioro na Nowowiejskiej. Już trochę przysycha

fot. Bartłomiej Ryś

Niedawno informowaliśmy o problemie z zalaną Aleją Grunwaldzką oraz kałużami na chodnikach. Dzisiaj, pomimo w miarę pogodnej aury, większość części miasta w dalszym ciągu jest zalana. Nasi Czytelnicy sygnalizowali nam sytuację, jaka panuje na ul. Nowowiejskiej.

Intensywne opady deszczu spowodowały, że na elbląskich drogach i chodnikach powstały spore rozlewiska. Utrudniają one poruszanie się pieszych oraz kierowców.

- Dzisiaj i tak jest tu dobrze. W czasie deszczu jest tu tragicznie. Autobusy wjeżdżające w zatoczkę, pomimo że starają się zachować ostrożność, to zawsze ochlapują osoby czekające na przystanku – skarży się jedna z osób.

Będąc na miejscu zauważyliśmy, że kierowcy robią co mogą, aby ułatwić pasażerom wsiadanie do autobusu - podjeżdżają pod sam krawężnik. Poruszanie się po zalanych wodą dziurach nie jest łatwe.

Czy na ulicy Nowowiejskiej po deszczu lepiej poruszać się samochodem czy kajakiem?

Niestety na weekend synoptycy zapowiadają kolejne opady deszczu. Gdzie możemy spodziewać się najgorszej sytuacji na elbląskich drogach? 

3
1
oceń tekst 4 głosów 75%

Powiązane artykuły

Daj znać: tu nie przejdziesz suchą nogą! Pada coraz bardziej

08.01.2014 komentarzy 5

Wracając dzisiaj z pracy dwa razy ochlapał mnie samochód. Wtedy zwróciłam uwagę, jak naprawdę jeżdżą kierowcy. Często rozwijają prędkości...

Zdjęcia ilość zdjęć 6