› bieżące
08:21 / 16.02.2014

Daj znać: kolejne śmieci zalewają nasze miasto

Daj znać: kolejne śmieci zalewają nasze miasto

fot. Konrad Kacprzak

Kolejny sygnał od naszych Czytelników. Tym razem powraca temat wałkowany przez nas już nie raz. Chodzi oczywiście o śmieci, które, jak widać, nie są na bieżąco sprzątane i wywożone.

Zdjęcia wykonane w miejscach wskazanych przez Czytelników mówią same za siebie. Wyrzucone odpady gabarytowe, których nikt nie zabiera, zdewastowane i spalone śmietniki ogólne – taki widok mają mieszkańcy ul. Krakusa oraz Obrońców Pokoju i Browarnej.

Co ciekawe – dla kontrastu tuż obok stoi 5 śmietników opróżnionych i ustawionych w rzędzie. Świadczy to o tym, że MPO dojeżdża w te rejony, więc czy nie mogą przy okazji zabrać również śmieci, które leżą tuż obok?

Faktem jest, że poruszamy temat śmieci w Elblągu od momentu wprowadzenia nowej ustawy śmieciowej. Pomimo zmian, ciągłego korygowania planów działań w dalszym ciągu znajdują się w mieście takie miejsca, jak te pokazane na zdjęciach.

Przypominamy, że ten materiał został zapoczątkowany przez Was, drodzy Czytelnicy. Na inne zgłoszenia czekamy pod naszym numerem alarmowym 607 - 124 - 449 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Najlepsze tematy zostaną nagrodzone!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Rusza telefoniczna linia alarmowa elblag.net! Widzisz ciekawe wydarzenie? Daj nam ZNAĆ!

10.02.2014

Jesteś świadkiem wypadku, pożaru lub innego ważnego wydarzenia? Widzisz, że coś się dzieje i wymaga to interwencji? Od dziś redakcję gazety internetowej...

Zdjęcia ilość zdjęć 7