› daj znać
10:33 / 23.10.2015

Daj znać: Piotr Cieśliński na bakier z prawem

Daj znać: Piotr Cieśliński na bakier z prawem

fot. Daj znać / Czytelnik Maciej

Kampania wyborcza zbliża się do końca, wszystkim kandydatom zależy na osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Pewien kandydat z PO postanowił zdobyć mandat posła ponad wszystko, nawet łamiąc prawo.

Gdzie nie spojrzymy tam plakaty posła Piotra Cieślińskiego. Na pierwszy rzut oka patrząc na samo miasto Elbląg widać że poseł przekroczył swój budżet wyborczy wynoszący 16 tysięcy złotych.

Pomimo tego poseł ziemi lidzbarskiej postanowił złamać prawo w okręgu 34 z którego stara się o reelekcję ponad wszystko, posunął się nawet do złamania prawa wyborczego. W wielu miastach elbląskiego okręgu sztab jego postanowił wieszać plakaty bez oznaczenia przez kogo został sfinansowany materiał wyborczy.

Ludzie wieszający materiały wyborcze, robią to w nocy mając kaptury na głowach.

Miałem zamiar glosować na PO, lecz patrząc na zachowanie jednego z ich kandydatów odechciewa mi się brania udziału w nadchodzących wyborach.

Dlaczego Cieślińskiemu tak zależy na wygranej w tych wyborach że chwyta się metod niezgodnych z prawem. Załączone zdjęcie do artykułu obrazuje plakat kandydata w jednym z miast okręgu 34.

Czytelnik Maciej

58
1
oceń tekst 59 głosów 98%