› bieżące
07:11 / 20.03.2014

Dalsze remonty w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

Dalsze remonty w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

fot. WSZ

Tak, jak zapowiadaliśmy to wcześniej, w poniedziałek 24 marca wyłączone zostanie z użytkowania główne wejście do budynku, w którym mieszczą się Oddziały: Reumatologiczny, I Wewnętrzny, Onkologiczny, Dziennej Chemioterapii i Dermatologiczny oraz Poradnie: Onkologiczna i Chirurgii Onkologicznej. Do czasu zakończenia prac remontowych do ww. oddziałów i poradni dostać się będzie można wyłącznie przez boczne skrzydło budynku.

W ramach inwestycji pod nazwą „ Modernizacja Budynku Wielofunkcyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu” trwają obecnie prace związane z termomodernizacją obiektu. Zgodnie z planem, z dniem 24 marca w obrębie dotychczasowego wejścia głównego do budynku rozpocznie się kolejny etap inwestycji polegający na budowie nowego szybu windowego, a następnie montażu nowoczesnej windy. Równolegle modernizowana będzie też nawierzchnia drogowa w obrębie budynku. Kilkumiesięczna, tak poważna inwestycja wiąże się nieuchronnie z przejściowymi utrudnieniami w organizacji ruchu w tej części szpitala. Zależy nam na tym, by zmiany te jak najmniej dotknęły naszych Pacjentów i Ich Rodziny.

Dlatego zadbaliśmy o odpowiednie oznakowanie terenu w środku oraz na zewnątrz remontowanego budynku. Specjalnie ustawione tablice informacyjne pomogą Państwu znaleźć nowe- tymczasowe wejście, czy też przekierują na najbliższe miejsca parkingowe. Remont Budynku Wielofunkcyjnego potrwa do końca września, prosimy Państwa zatem do tego czasu o wyrozumiałość, i z góry przepraszamy za wszelkie możliwe utrudnienia. Dla Państwa wygody załączamy mapkę informującą o aktualnym rozmieszczeniu miejsc parkingowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.

Anna Kowalska
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%