› poradnik
15:55 / 06.12.2018

Depilacja laserowa teraz niższa cena oraz lepsza droga z Gdańska.

Depilacja laserowa teraz niższa cena oraz lepsza droga z Gdańska.

W Klinice Medesta posiadamy od 10 lat laser do depilacji LightSheer ET, a dodatkowo od 3 lat oferujemy Naszym Pacjentom depilację laserową laserem Palomar Vectus.

Nasz gabinet wyróżnia ponad 10 letnie doświadczenie dr n. med. Danuty Dąbrowskiej w laseroterapii, skuteczne i bezpieczne dobieranie dawek oraz opiekę lekarzy dermatologów estetycznych. Spełniając potrzeby depilacji laserowej dla Trójmiasta (Gdańska, Sopotu i Gdyni) oraz Elbląga, postanowiliśmy wprowadzić nową promocyjną cenę na zabiegi, już od:

  • 99 pln za jeden zabieg małej okolicy np. wąsik i broda (w przypadku zakupu karnetu na dwa zabiegi płacisz tylko 198 pln)
  • 249 pln za jeden zabieg większej okolicy np. bikini i pachy (w przypadku zakupu karnetu na dwa zabiegi płacisz tylko 498 pln)

Jakie są zalety depilacji laserowej w Klinice Medesta?

Największe zalety usuwania owłosienia laserem Palomar Vectus to przede wszystkim efekty zabiegu dzięki dobraniu skutecznych dawek. Zbyt niska energia lasera nie spowoduje usunięcia włosów na stałe lecz tylko je czasowo osłabi, i przeciwnie: za wysokie parametry lasera mogą doprowadzić do oparzenia skóry. Przeprowadzeniu prawidłowego zabiegu i doborze optymalnych dawek pomaga miernik melaniny w skórze Skintel, jest to urządzenie, w które zaopatrzony jest laser Palomar Vectus.

Atuty depilacji laserowej to skuteczność, minimalna bolesność oraz szybkość depilacji dzięki większej głowicy.

Zapraszamy!

Pełną ofertę znajdziecie Państwo na: www.medesta.pl

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

Elbląg, ul. Legionów 8/C, kontakt@medesta.pl
tel. 730 050 050, tel. 730 730 353
czynne od pon. do pt. 8.00-18.00. oraz w niektóre soboty

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%