› poradnik
14:01 / 01.10.2020

Designerskie i bezpieczne rozwiązanie RTV. Poznaj panel ścienny z uchwytem na TV

Designerskie i bezpieczne rozwiązanie RTV. Poznaj panel ścienny z uchwytem na TV

Tradycyjne półki pod telewizor nie spełniają Twoich oczekiwań odnośnie nowoczesnej aranżacji pomieszczenia? Szukasz pomysłu na nowoczesne rozwiązania, które będą współgrały z wyjątkowym charakterem wnętrza? Wybierz panel ścienny tv. W poniższym tekście podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie, tak aby być w pełni zadowolonym z wybranego produktu.

Kiedy zamontować panele ścienne pod telewizor?

Jeszcze do niedawna najczęściej wybieranym rozwiązaniem była tradycyjna szafka rtv. To właśnie na niej stawiało się telewizor, a jako że tv starego typu były wielkie, to takie rozwiązanie zajmowało sporo miejsca. Z biegiem czasu, gdy na rynek wchodziły coraz nowocześniejsze rozwiązania, a telewizory stały się cienkie i płaskie, uznanie wielu klientów zdobył nowy sposób montażu. Przymocowanie telewizora może być wykonane tylko przy pomocy specjalistycznego uchwytu - panel ścienny tv to solidna i trwała propozycja. Chcesz poznać szeroką ofertę na panele ścienne pod tv? Wejdź na stronę https://ans.sklep.pl/ i przekonaj się, jak wiele możliwości montażu telewizora jest w Twoim zasięgu!

Montaż telewizora przy pomocy panelu ściennego możesz wybrać, gdy:

  • chcesz pozbyć się zbędnych mebli i uważasz, że tradycyjna szafka rtv niepotrzebnie zajmuje miejsce w Twoim salonie lub sypialni,
  • do tej pory nie miałeś telewizora, a po jego zakupie okazuje się, że nie masz go gdzie postawić - nie przejmuj się, panel ścienny tv pozwoli na szybki i prosty montaż do ściany,
  • interesują Cię nowoczesne rozwiązania i chcesz podążać za najnowszymi trendami w wystroju wnętrz.

A Ty, dlaczego zdecydujesz się na montaż panelu ściennego? Masz jakieś pytania odnośnie specyfikacji poszczególnych produktów? Koniecznie skontaktuj się z doświadczonym pracownikiem sklepu, który z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jakie korzyści płyną z montażu paneli ściennych pod tv?

Panele ścienne pod telewizor to rozwiązanie zupełnie uniwersalne, które sprawdzi się w przypadku nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowatorskiej metody montażu telewizora do ściany, którą będziesz mógł zastosować w salonie lub w sypialni, panele ścienne z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. To solidne konstrukcje, które mogą sprostać obciążeniu wynoszącemu nawet 20 kilogramów! Jeżeli masz cięższy telewizor, wówczas zastanów się nad montażem wysięgnika do sufitu.

Korzyści, jakie płyną z możliwości zamontowania ściennego panelu tv:

  • oszczędność miejsca - możesz pozbyć się wszelkich półek, komód, stolików czy szafek, na których stał wcześniej telewizor - takie rozwiązanie idealnie wpisuje się w modny od kilku lat minimalistyczny styl wystroju wnętrz,
  • nieszablonowe wykończenie przestrzeni - efekt nowocześnie urządzonego wnętrza jest gwarantowany.

Zapoznaj się z dostępnymi w sklepie modelami paneli ściennych i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%