› bieżące
10:20 / 23.09.2013

Destination zaprasza do nauki nowoczesnego tańca

Destination zaprasza do nauki nowoczesnego tańca

fot. www.destination.elblag.pl/

TAŃCZ RAZEM Z DESTINATION Wszystkich chętnych, którzy chcieliby nauczyć się tańczyć, brać udział w warsztatach z finalistami programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz!" oraz najlepszymi instruktorami w Polsce i na Świecie, jak również sprawdzać swoje umiejętności na ogólnopolskich turniejach tańca zapraszamy na  bezpłatne zajęcia taneczne oraz pokazy tańca. Organizatorem zajęć są Uczniowski Klub Tańca Sportowego oraz Formacja Tańca Nowoczesnego Destination.

Taniec nowoczesny to świetna zabawa, niezwykle żywiołowe układy choreograficzne, dające wiele radości, ale i wymagająca niezłej kondycji. Lekcje są bardzo dynamiczne i żywiołowe, jednak szczególny nacisk stawiamy podczas nich na naukę techniki tanecznej oraz doskonalenie ekspresji i wyrażania się poprzez ruch. Zapraszamy na zajęcia bezpłatne w dniu 25.09.2013 o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Daszyńskiego.

Jeśli chcesz tańczyć wyczynowo, brać udział w największych wydarzeniach tanecznych w kraju i na świecie to dobrze trafiłeś - nasza kadra spełni Twoje marzenia! Szczegółowe informacje odnośnie naborów znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.destination.elblag.pl

Tekst: Milena Kucharczyk, Uczniowski Klub Tańca Sportowego

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1