› konkursy
15:10 / 07.01.2013

Diane Kruger i Dany Boon w styczniowym Kinie Na Obcasach

Diane Kruger i Dany Boon w styczniowym Kinie Na Obcasach

W styczniowym Kinie Na Obcasach tym razem zobaczymy francuską komedię romantyczną w reżyserii Pascala Chaumeila. Przedpremierowy pokaz "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" odbędzie się 8 stycznia o godzinie 20.00. Podwójne zaproszenie otrzymuje Halina Zalewska. Gratulujemy!

O filmie:
Opowieść o młodej, szczęśliwej i zakochanej kobiecie. Jej rodzina dotknięta jest klątwą, przez którą każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem. Kiedy ukochany oświadcza się kobiecie, postanawia ona poślubić i rozwieść się z przypadkowo poznanym mężczyzną.

Marie (Diane Kruger) ma wszystko o czym mogłaby zamarzyć. Jest piękna, ma świetną pracę i przede wszystkim kocha nad życie. Jednak, gdy ukochany prosi ją o rękę, Marie wpada w panikę. Dziwne? Niekoniecznie. W rodzinie Marie od pokoleń bowiem panuje klątwa - pierwsze małżeństwa zawsze kończą się szybkim rozwodem. Dziewczyna wpada na szalony pomysł, jak oszukać przeznaczenie - postanawia znaleźć i poślubić przypadkowego mężczyznę, a potem jak najszybciej się z nim rozwieść. Plan z pozoru całkiem niezły i logiczny, ma swoją słabą stronę. Los lubi bowiem zaskakiwać. Przypadkowy wybranek Marie, okaże się więc nie taki całkiem przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata skończy się zupełnie gdzie indziej niż się zaczęła…

Bilety na ten przedpremierowy pokaz już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Plan wieczoru najbliższego Kina na obcasach znajduje się na stronie: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/kino-na-obcasach-wyszlam-za-maz-zaraz-wracam/

Partnerem styczniowego Kina na obcasach jest L’Occitane.

O projekcie:
Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%