› zapowiedzi
15:35 / 28.01.2013

Długi tydzień nr 11 – kalendarz kulturalny od 28.01 do 03.02

Długi tydzień nr 11 – kalendarz kulturalny od 28.01 do 03.02

W tym długim tygodniu kulturalnym zapraszamy szczególnie na koncert Leny Romul. Warto też zwrócić uwagę na premierę filmu "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego. Pamiętajmy, że najmłodsi mają nadal ferie. Tutaj możecie znaleźć kilka prozocyji, ponadto śledźcie nasz serwis dziecko.elblag.net. Tam zamieszczamy wszystkie nowe informacje o imprezach dla dzieci.

Wtorek

  • 17:00 Filia Biblioteki Elbląskiej na Zawadzie zaprasza nas na spotkanie z podróżniczka, która opowie nam o swojej motocyklowej podróży do Transylwanii.

Środa

  • 20:15 Mjazzga zaprasza na koncert Leny Romul. Jest to bardzo uzdolniona wokalistka, poruszająca się w obszarach jazzu. Wielokrotnie nagradzana. Pierwsza w historii kobieta, która zdobyła Grand Prix na Jazz Juniors. W Elblągu wystąpi ze swoim projektem Industrialnie.

Piątek

  • 17:00 W Światowidzie odbędzie się już drugie i ostatnie spotkanie pod nazwą „Babskie Wieczory”. Jest to spotkanie przeznaczone dla pań w każdym wieku, podczas którego, każda z pań znajdzie coś dla siebie, a w tym zajęcia z rękodzieła.
  • 22:00 W Multikinie w najbliższym eNeMeFie noc polskiego kina. Będziemy mogli zobaczyć premierowy pokaz filmu Wojtka Smażowskiego „Drogówka”. Poza tym „Sep”, „Pokłosie” i „Mój rower”.

Sobota

  • 20:15 W sobotę w Mjazzdze tym razem Rock Alternatywny. Kolejny zespół to trójmiejski „Miss Happen”. W skład zespołu wchodzą muzycy z nieistniejących już dziś kapel znad morza. Ich muzyka to proste granie bez udziwnień. Bilety nie drogie, to tym bardziej warto pójść.

Repertuary teatru i kin:

  • Repertuar teatru do wglądu tutaj.
  • Multikino prezentuje się tutaj
  • A kino Światowid ma swój kalendarz tutaj.

P.S. Zapraszam wszystkich, których pominąłem, wszystkie instytucje, do współpracy. Kontakt na adres: konrad@elblag.net. Cały czas na bieżąco uzupełniamy kalendarz. Zależy nam, aby mieszkańcy Elblaga mieli informację o wszystkich imprezach, jakie mają miejsce w mieście.

Zapraszamy.

Redakcja kultura.elblag.net

 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%