› zapowiedzi
14:10 / 17.06.2013

Długi tydzień nr 19 – kalendarz kulturalny od 17.06 do 23.06

Długi tydzień nr 19 – kalendarz kulturalny od 17.06 do 23.06

W tym tygodniu życie kulturalne Elbląga upłynie pod znakiem ciekawych imprez i festiwali. Napięcie związane z nadchodzącymi wyborami rośnie, ale nie samą polityką człowiek żyje. Zapraszamy do przeglądu wydarzeń kulturalnych, które zaplanowane są na najbliższe dni.

Poniedziałek

Wtorek

  • 13:00 W Bibliotece Elbląskiej odbędzie się spotkanie z dziennikarką Dorotą Koman poświęcone literaturze dla młodzieży i książce Marcel A. Marcel „Oro”. Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, udział w nich jest bezpłatny.
     
  • 18:00 Galeria ZUM zaprasza na wernisaż wystawy Marka Wróbla. Wystawie artysty z Gdańska towarzyszyć będzie wystawa prac wychowanków Domu Dziecka z Elbląga. Wstęp wolny.

Środa

Czwartek

Piątek

  • 12:00 -13:00 W miasto znów ruszy „Żywa wystawa” prac uczniów Zespołu Szkół Turystyczno – Hotelarskich oraz Liceum Plastycznego. Tym razem artyści będą docierać do ludzi w nietypowy sposób – podróżując komunikacją miejską.

Sobota

Niedziela

 

Repertuary teatru i kin:    

  • Repertuar teatru do wglądu tutaj.
  • Multikino prezentuje się tutaj.    
  • A kino Światowid ma swój kalendarz tutaj.


Zapraszam do współpracy wszystkie instytucje, które pominęłam. Kontakt na adres: kultura@elblag.net. Cały czas na bieżąco uzupełniamy kalendarz. Zależy nam, aby mieszkańcy Elblaga mieli informację o wszystkich imprezach, jakie mają miejsce w mieście.

Zapraszamy.

Redakcja kultura.elblag.net

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%