› bieżące
13:01 / 18.06.2014

Długi weekend i trzy imprezy w klubie Oxiden. Zobacz zapowiedzi i poznaj atrakcje

Długi weekend i trzy imprezy w klubie Oxiden. Zobacz zapowiedzi i poznaj atrakcje

Doczekaliśmy się! Już tylko kilka godzin dzieli nas od dłuuugiego weekendu. Środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela – 5 dni beztroskiej zabawy. Warto w tym czasie wybrać się do klubu Oxiden. Właściciele przygotowali kilka imprez, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do przeglądu długiego weekendu w Oxi!

Zaczynamy już dziś, 18 czerwca od koncertu. Punkt 21.00 rozpocznie się impreza, na której wystąpi Krystian Pudzianowski, czyli Pudzian Band! Znamy ich przede wszystkim z piosenki „Dawaj na ring”, którą możemy usłyszeć przed każdą walką Mariusza Pudzianowskiego, brata Krystiana. Do 22.00 Panie wchodzą za darmo, później wejściówka to tylko 10 zł! Promocje na barze oczywiście obecne: Oxiden Drink – 10 zł, natomiast Energy Drink Oxiden 6 zł!

Natomiast już w piątek, 20 czerwca, punktualnie o 21.00 wystartuje impreza pod tytułem „Blue Party”. Najważniejszym gościem będzie DJ Hubertus, którego zna każdy fan muzyki elektronicznej z setów Energy Mix. W związku z tytułem imprezy promocje na barze obejmują shoty Kamikadze. 1 sztuka – koszt 4zł, 5 sztuk – 18 zł a 10 sztuk – 35 zł. Kto je pił ten wie, że są warte każdej ceny.

W sobotę, 21 czerwca będziemy mogli poczuć klimat zbliżającego się lata. Z kolejną imprezą z cyklu „Oxiden on Tour” przeniesiemy się na Hawaje, prosto w klimaty Latino Party! Na gości będzie czekał specjalnie udekorowany klub, na wejściu każdy dostanie girlandy, na barze – kosze owoców oraz ozdobne orzeźwiające drinki. Jakie? Chociażby Sex on The Beach (10 zł), Cuba Libre (również dyszka) oraz Pina Colada (10 zł). Ceny są niezwykle zachęcające, a drinki są naprawdę dobre!

Wstęp na standardowych warunkach: do 22.00 Panie wstęp gratis, do północy 10 zł, a później – 15 zł. Dla najlepiej przebranych DJ przygotował pewne nagrody-niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy!

3
2
oceń tekst 5 głosów 60%

Powiązane artykuły

DJ Hubertus w klubie Oxiden - zobacz obszerną fotorelację

21.06.2014 komentarzy 2

Co to była za noc! Piątkowa impreza w klubie Oxiden była naprawdę świetna. DJ Hubertus, czyli główny gość spisał się rewelacyjnie. Frekwencja dopisała,...