› bieżące
12:52 / 02.07.2013

Dni Elbląga 2013 - podsumowanie całej imprezy. Videorelacja

Dni Elbląga 2013 - podsumowanie całej imprezy. Videorelacja

fot. Konrad Kosacz

Właśnie Dni Elbląga, trwające w tym roku aż 5 dni pozostawią na pewno w umyśle wszystkich, którzy odwiedzili Wyspę Spichrzów niezapomniane wspomnienia. Tak naprawdę każdy, kto chciał się bawić znalazł styl muzyczny dla siebie. Począwszy od klubowego piątku i gwiazd takich jak Kalwi & Remi, przez Julę i Agnieszkę Chylińską drugiego dnia a kończąc na Ewie Farnie i zespole Pectus w niedzielne popołudnie.

Jak było? Było fantastycznie. Można by było użyć mnóstwa epitetów określających poziom emocji, które towarzyszyły zarówno pod sceną jak i w okolicy terenu imprezy. Spotkania z znajomymi, których nie widzieliśmy parę lub paręnaście miesięcy. Ludzie, którzy za chlebem wyjechali za granicę, a przyjeżdżają specjalnie na Dni Elbląga, aby powspominać swoje miasto.

Podsumowując: takie imprezy powinny być w Elblągu organizowane o wiele, wiele częściej. Przy braku elbląskich klubów, dyskotek z prawdziwego zdarzenia tego typu imprezy plenerowe są jak najbardziej pożądane – zwłaszcza w okresie letnim. Nie mniej trzeba podziękować Urzędowi Miasta jak i sponsorom za organizację takiego przedsięwzięcia. Czy warto było przyjść na Wyspę Spichrzów? Około 8000 tysięcy osób (jednego dnia!) zna odpowiedź na to pytanie.

A już teraz zapraszamy do długo wyczekiwanego materiału video z wszystkich trzech dni. Przeżyjmy to jeszcze raz!

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 56