› zapowiedzi
14:55 / 03.07.2013

Dobra noc z kabaretem, czyli rozmowy przed snem w ramach Elbląskich Nocy

Dobra noc z kabaretem, czyli rozmowy przed snem w ramach Elbląskich Nocy

fot. nadesłane

Kwadrans żartowania to jak 10 minut wiosłowania - taką terapię śmiechem proponują organizatorzy Elbląskich Nocy podczas drugiego dnia Festiwalu. Na scenie zaprezentują się wtedy kabarety Limo, Jurki, K2 i Puk.

Spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, konflikty i frustracje - szczególnie te związane z końcem wakacji dlatego w sobotę, 24 sierpnia Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na Elbląskie Noce. Na Dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria El w programie DOBRA NOC Z KABARETEM czyli ROZMOWY PRZED SNEM zaprezentują się cztery kabarety: LIMO to obecnie jeden z najlepszych Kabaretów a ich występy są niezapomniane i stale zaskakują. Kabaret JURKI mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktuje odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. Kabaret PUK lubi bawić się nie tylko czarnym humorem, którego popis daje w najnowszym programie „Jebudu” i czasami sięga po absurd, lecz także zwraca się ku codziennym problemom, przerysowując je w zabawny sposób. Z kolei kabaret K2 pomysły czerpie z otaczającej nas rzeczywistości. W ich programie nie znajdziemy liryki, skecze piszą aby widza rozbawić, ale zawsze w podtekście chcą coś nimi przekazać.

Elbląskie Noce to Festiwal, w ramach którego prezentowane są koncerty i recitale, które zyskały uznanie krytyków oraz publiczności, a także te przygotowywane specjalnie na potrzeby Nocy. Stałym punktem programu Festiwalu stała się „Zamkowa Noc z Kabaretem" reżyserowana przez Krzysztofa Jaślara. Tematem tegorocznej Zamkowej Nocy jest DOBRA NOC Z KABARETEM czyli ROZMOWY PRZED SNEM. Koncert poprowadzą Znany Wojtek Kamiński i Sasza Żejmo z kabaretu Jurki.

"DOBRA NOC Z KABARETEM czyli ROZMOWY PRZED SNEM" w ramach Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej - 24 sierpnia. Reżyseria: Krzysztof Jaślar. Prowadzenie: Znany Wojtek Kamiński i Sasza Żejmo. Wystąpią kabarety: Limo, Jurki, K2 i Puk

Cena biletów: od 40 zł do 80 zł.

Ceny biletów zależą od sektora. Rozmieszczenie sektorów można sprawdzić na stronie internetowej: http://www.swiatowid.elblag.pl/noce/index1.php?pid=32 (przy danym wydarzeniu) oraz w kasie CSE „Światowid”. Zakup biletów on-line pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

Szczegółowy program całej imprezy dostępny jest na: www.swiatowid.elblag.pl lub www.swiatowid.elblag.pl/noce

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%