› dzieci i rodzina
00:46 / 14.07.2018

Drugie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Narusie już w tę niedzielę!

Drugie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Narusie już w tę niedzielę!

Drugie zawody w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP odbędą się już w tę niedzielę 15. lipca w Majątku Tulisówka w miejscowości Narusa k. Fromborka. 

Ta malowniczo położona stajnia czeka na wszystkich chętnych zobaczenia zmagań najmłodszych adeptów jeździectwa w konkursach:
1. Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie.
2. Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.
3. Konkurs PRĘDKOŚĆ&ZABAWA  (speed&fun) – wyścigi równoległe parami, na czas.

Początek o godz. 10.00.

Jak łatwo zauważyć konkurs nr 3 jest kolejną z możliwych konkurencji jeździeckich, którą chcemy przybliżyć zarówno zawodnikom jak i kibicom. Będzie to wyścig równoległy zawodników, pokonujących ten sam tor jazdy, para, która wygrała przechodzi do kolejnej rozgrywki. Nie bez przyczyny taki charakter Konkursu nr 3 w Majątku Tulisówka – Jolanta Tulisow, która prowadzi ten ośrodek jest także trenerem drużyny wyścigowej PONY CUP. 

Parkur otoczony starodrzewem, który zapewnia przyjemny cień oraz oryginalne trybuny z wozów zapewnią komfort oglądania wszystkim kibicom, których serdecznie zapraszamy. Na terenie zawodów jest także dostępny catering i animator zabaw, a wstęp jest bezpłatny.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!
ORGANIZATORZY
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%