› sport
13:15 / 10.10.2015

Drwęca – Concordia Elbląg LIVE

Drwęca – Concordia Elbląg LIVE

fot. Bartłomiej Ryś

Klub z Krakusa po wygranej z Działdowem będzie mierzył się z trudniejszym rywalem. Podopieczni trenera Łukasza Nadolnego Zmierzą się na wyjeździe z Drwęcą. Spotkanie w sobotę o godzinie 16.00

Sprawdź relację tutaj

Concordia zmieniła szkoleniowca po nieudanych spotkaniach. Wówczas miejscowi nie potrafili zdobywać punktów. Pomarańczowi w kilku poprzednich spotkaniach zaczęli pokazywać lepszą piłkę. Efekt nowego szkoleniowca zaczął odzwierciedlać się w lokalnych rozgrywkach, gdzie Concordia potrafiła triumfować na boisku rywala.

W składzie Concordii jest mnóśtwo zawodników, którzy potrafią wygrywać spotkania. Trener może być zadowolony z postawy Karola Stysia, Mateusza Szmydta czy Przemysława Matłoki w bramce naszego klubu. Oprócz tego interesującym zawodnikiem jest Hiszpan Pedro Guedes.

Drwęca w tym sezonie to jedno z największych rozczarowań. Klub miał rywalizować o awans jednak nie potrafi wygrywać spotkań ze słabszymi rywalami. Na własnym stadionie przegrał z MKS Ełk. W klubie jest nowy trener Marek Witkowski, który z GKS Wikielec wywalczył awans do tych rozgrywek w III lidze.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%