› rozwój i edukacja
15:35 / 19.04.2017

Drzwi otwarte w Liceum Plastycznym

Drzwi otwarte w Liceum Plastycznym

Wychodząc naprzeciw potrzebom tegorocznych absolwentów gimnazjum Liceum Plastyczne w po raz drugi otwiera swoje drzwi. Zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców do Gronowa Górnego, gdzie 22 kwietnia w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.

Drodzy gimnazjaliści! Przed Wami trudny wybór. Już za kilka tygodni zdecydujecie, która szkoła będzie dla Was najlepsza. Chcemy Wam w tym pomóc. Serdecznie zapraszamy, abyście odwiedzili nas 22 kwietnia. W tym dniu Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym otwiera dla Was swoje drzwi. Przede wszystkim będzie to dobra okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i zasadami przyjęcia do szkoły. Pokażemy Wam również nasze pracownie, w których będziecie mogli pracować nad swoimi projektami. Oprowadzą Was uczniowie Liceum Plastycznego – będziecie zatem mieli okazję poznać swoich przyszłych kolegów, którzy wprowadzą Was w niuanse funkcjonowania szkoły.

Jeśli zatem jesteś osobą kreatywną, interesujesz się sztuką, chcesz uczestniczyć w wielu nowatorskich projektach, lubisz poznawać ciekawych ludzi – zapraszamy do odwiedzenia Liceum Plastycznego. Odpowiemy na Twoje pytania i pokażemy Ci wyjątkową szkołę, której kameralna atmosfera pozwala w pełni realizować swoje pasje i rozwijać się w wybranym kierunku.

Do zobaczenia!

Anna Bazylczyk, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 1