› bieżące
16:05 / 21.03.2014

Dwóch elbląskich artystów i Gienek Loska Band w pubie Sąsiedzi. Takiego wieczoru się nie zapomina!

Dwóch elbląskich artystów i Gienek Loska Band w pubie Sąsiedzi. Takiego wieczoru się nie zapomina!

fot. Grzegorz Laudański

Wczorajszy wieczór w pubie Sąsiedzi był naprawdę wyjątkowy. 3 zespoły, każdy inny, a w tym gwiazda wieczoru – Gienek Loska Band. Supportowali mu elbląscy artyści, którzy mają już pierwsze sukcesy na swoim koncie. Całe wydarzenie do Sąsiadów przyciągnęło mnóstwo widzów. Co ważne – widzów w przeróżnym wieku, co rzadko się zdarza podczas elbląskich wydarzeń.

Z Gracjanem Kalandykiem rozmawialiśmy kilkanaście dni temu podczas jego startu w tegorocznej edycji X-Factor. Opowiadał nam wtedy o kulisach podboju polskiej sceny muzycznej oraz o swoich planach na przyszłość. Po koncercie zdradził nam, że już niedługo pojawią się 4 nowe utwory oraz teledysk nagrany w klubie Mjazzga. To wszystko pojawi się w Internecie za około 2 tygodnie. Gracjan oczywiście obiecał, że udostępni naszemu portalowi wszelkie materiały. Trzymamy za słowo!

Kolejną osobą na supporcie był Łukasz Geska. Jego występy mogliśmy podziwiać podczas innego programu muzycznego – Bitwa na Głosy. Obaj są elblążanami, obaj zaczynają swoją karierę muzyczną. Jeżeli nadal będą się rozwijać w takim kierunku, jakim pokazali podczas wczorajszego koncertu, to wróżymy im świetlaną przyszłość w tej branży.

No i gwiazda – Gienek Loska Band. Na pewno jest on osobą kontrowersyjną, na pewno niekoniecznie jego manager zna polski rynek. Lub występ w jakimś elblążkowie nie jest tak ważny. Powodu dlaczego manager gwiazdy ściśle rozdysponowywał czas dla fanów nie znamy. Wiemy natomiast, że po koncercie Gienek został nagrodzony gromkimi brawami oraz prośbami o bis.

Mówiąc krótko – świetny wieczór, na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Oby takich więcej w Elblągu. Pub Sąsiedzi naprawdę wspina się na wyżyny rozrywki – dosłownie dla wszystkich.

Warto wspomnieć, że za poniższą galerię byli odpowiedzialni nasi praktykanci, którzy świetnie sobie poradzili. Oby tak dalej chłopaki!

7
0
oceń tekst 7 głosów 100%

Powiązane artykuły

Gracjan Kalandyk w programie X-Factor! Elblążanin już po wstępnych kwalifikacjach

07.02.2014 komentarzy 7

Mamy szansę na elblążanina w programie X-Factor! Gracjan Kalandyk pozytywnie przeszedł pierwsze eliminacje i teraz oczekuje na bootcamp. O kulisach uczestnictwa...

Gracjan Kalandyk w sobotnim programie X-Factor. Zapraszamy do oglądania!

27.03.2014 komentarzy 2

Już w najbliższą sobotę w programie X-Factor będziemy mogli zobaczyć Gracjana Kalandyka - elblążanina, który z powodzeniem rozwija swój talent...

Zdjęcia ilość zdjęć 40