› bieżące
08:00 / 28.06.2015

Dyskusja na niedzielę: Czy miejskie imprezy są atrakcyjne?

Dyskusja na niedzielę: Czy miejskie imprezy są atrakcyjne?

fot. elblag.net

Różnorodność i wszechstronność to podstawa. W organizacji imprez ważne jest branie pod uwagę każdej grupy wiekowej lokalnej społeczności i dopasowanie odpowiedniego programu tak, by wszyscy znaleźli coś dla siebie i świetnie się bawili. Czy obecnym władzom miasta się to udaje?

Dziś elblążanie będą świętować ostatni dzień jednej z największych lokalnych imprez – Dni Elbląga. Tegoroczne – jak wynika z wypowiedzi internautów – wypadły pozytywnie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W programie znaleźli się m.in. Dawid Kwiatkowski, który w całym kraju zyskał rzeszę młodych fanów, czy Mrozu, Donatan i Cleo, aktualnie jedni z najbardziej znanych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Nie zabrakło również klasycznego brzmienia zespołu Hey czy operetek granych na Placu Katedralnym, które cieszą się popularnością wśród starszego pokolenia.

Niby każdy znalazł coś dla siebie, ale jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Czy organizacja imprez miejskich jest dla Was satysfakcjonująca? Co można by było kontynuować w przyszłych latach, a z czego warto by zrezygnować? Czy są imprezy, które chcielibyście sprowadzić do nas z innych miast?

2
3
oceń tekst 5 głosów 40%