› rozwój i edukacja
09:35 / 28.09.2012

Dzieci i młodzież proszeni do tańca

Dzieci i młodzież proszeni do tańca

fot. www.promyk.elblag.pl

Już w najbliższy weekend (29 -30 września) rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze bezpłatne zajęcia, które odbędą się w sobotę i w niedzielę o godzinie 11.30 na sali widowiskowo - sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Zajęcia będą obejmowały naukę podstawowych kroków i figur tańców standardowych, takich jak - walc wiedeński, walc angielski quickstepa oraz tańców latynoamerykańskich - samby, cha chy, jive, rumby.
 
- Taniec uczy dzieci współdziałania w grupie - podkreśla Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. - To też zaspokojenie potrzeby ruchu, nauka dobrych manier oraz radość z postępów. Walc, rumba, jive…każdy taniec może sprawić dziecku frajdę, a przy okazji nauczyć systematyczności, odpowiedzialności i rozwinąć wyobraźnię.
 
Miesięczny koszt zajęć to: 50 zł, karnety do nabycia od miesiąca października w kasie CSE „Światowid”. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 55 611- 01- 30/40, 609 977 220, mailowo: promyk@swiatowid.elblag.pl, na stronach internetowych www.promyk.elblag.pl, www.jantar.elblag.pl oraz osobiście w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%