› bieżące
14:00 / 03.03.2015

Dzień Kobiet w Kinie Światowid

Dzień Kobiet w Kinie Światowid

Robótki ręczne, słodkie przysmaki i film wyreżyserowany przez kobietę o kobietach i dla kobiet – to niespodzianki przygotowane dla pań z okazji ich święta przez Kino „Światowid". Początek atrakcji, oczywiście 8 marca, o godz. 17.30.

Na początek „coś" w stylu retro... Kiedyś uczyły nas tego babcie, mamy lub ciocie. Była to dobra metoda na zacieśnianie więzi, porozumienie międzypokoleniowe... no i przede wszystkim wspaniały sposób na zrelaksowanie się. Dziś w każdym sklepie dostaniemy gotowe produkty, ale czy mają one taką samą wartość? Ostatnio coraz popularniejsze stają się spotkania, podczas których (nie tylko kobiety!) wspólnie uczą się rękodzieła. Tym razem płyniemy z falą nowej-starej mody i na Dzień Kobiet Kino „Światowid" proponuje paniom... robótki ręczne!

Warsztaty rozpoczną się o godz. 17.30 i będą obejmowały dwa zajęcia. Na pierwszych panie nauczą się robić ozdoby, a na drugich warsztatach stworzą niepowtarzalne torby zakupowe - każdą z autorskim napisem. Wszystko, co powstanie podczas Dnia Kobiet w Kinie „Światowid" będzie nieprzeciętnym upominkiem dla pań z okazji ich święta. Na wszystkie uczestniczki warsztatów będą czekały: kawa i herbata oraz słodki poczęstunek.

„Warsaw by Night" to film, który będzie można obejrzeć po warsztatach rękodzieła. To nie tylko przedstawienie współczesnych "lejdis", które żyją szybciej, pragną więcej i kochają mocniej, to przede wszystkim plejada polskich gwiazd. W filmie zobaczymy Izę Kunę, Romę Gąsiorowską, Joannę Kulig, Agatę Kuleszę i Stanisławę Celińską oraz Łukasza Simlata, Leszka Lichotę i Mariana Dziędziela.

Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Iga (Iza Kuna), mężatka, która żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczają współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek), poznająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie. Czas trwania filmu - 104 minuty.

Bilet wstępu na Dzień Kobiet w Kinie „Światowid" kosztuje 20 złotych.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1