› sport
12:24 / 07.03.2019

Dzień Kobiet w Promyku

Dzień Kobiet w Promyku

Wybranie prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Kwiaty od zawsze doskonale się sprawdzają, jednak tym razem mamy lepszą propozycję.  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet w Centrum Tańca „Promyk”.  Już 9 marca zapraszamy wszystkie Panie na niezapomniany wieczór.

Impreza w Centrum Tańca Promyk to aktywność w trzech odsłonach oraz możliwość uzyskania informacji z zakresu zdrowia i urody. 

Rozpoczynamy o godzinie 17:00 energicznym i kobiecym lady latino, żeby wprawić Panie w imprezowy nastrój. Następnie, nieco oddechu będzie można złapać na spokojnym pilatesie, podczas którego rozciągniemy ciało, a na koniec odbędą się ćwiczenia na piłkach czyli fit ball.  

– mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk.

Podczas Dnia Kobiet na Panie czekają też inne atrakcje. W przerwie między aktywnymi zajęciami zostanie zaprezentowany pokaz makijażu dziennego oraz wieczorowego w wykonaniu Magdaleny Murawskiej z Muravska Makeup & Fashion. Pani Magda zdradzi makijażowe triki oraz podpowiem jak dobrać dla siebie odpowiednie kosmetyki. 

Uczestniczki wydarzenia będą mogły również zdobyć wiedzę na temat pielęgnacji stóp, którą podzieli się podolog z firmy Twoje Zdrowe Stopy. A jak zadbać o olśniewający uśmiech podpowie specjalista z Kliniki Proimplant Elbląg. 

Do udziału zapraszamy wszystkie panie bez względu na kondycję, wiek i umiejętności taneczne

– zachęcają organizatorzy

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapraszamy do wcześniejszych zapisów. Wejściówki dostępne będą w dniu imprezy, przed wydarzeniem.  

– dodają. 

Podczas imprezy serwowane będą owoce, napoje oraz szampan.

Impreza odbędzie się 9 marca w Centrum Tańca „Promyk” w godz. 17:00-20:00. 

Zapisy i informacja o wejściówkach pod nr telefonu 55 611 01 30/40, 609 977 220 /biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00/, na maila promyk@swiatowid.elblag.pl, facebook/CentrumTańcaPromyk.
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%