› zdrowie i uroda
09:50 / 07.03.2018

Dzień Kobiet w Promyku tuż, tuż. Zobacz szczegóły!

Dzień Kobiet w Promyku tuż, tuż. Zobacz szczegóły!

Wybranie prezentu to dla wielu panów nie lada wyzwanie. Kwiaty od zawsze doskonale się sprawdzają jednak tym razem mamy lepszą propozycję. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet w Centrum Tańca „Promyk”. Już 11 marca zapraszamy wszystkie Panie na niezapomniany wieczór.

Każdej z Nas należy się chwila przyjemności i czasu dla siebie

– mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk

Podczas naszej imprezy Panie będą mogły poczuć się wyjątkowo.

– dodaje.

Dzień Kobiet w Promyku rozpocznie się energetyczną zumbą, gwarantującą doskonały nastrój. Po zumbie chwilę, oddechu będzie można złapać zapoznając się w teorii i praktyce z refleksologią, którą poprowadzi Katarzyna Laskowska. Zmysłowość i kobiecość będzie można odkryć w kolejnych zajęciach tanecznych - lady latino.

Kolejny punkt programu poświęcony będzie urodzie

– mówią organizatorzy

Panie z gdańskiej firmy Kosmetyczny Start powiedzą jak prawidłowo pielęgnować skórę, pokażą jak wykonać codzienny makijaż a także podczas całej imprezy na swoim stoisku będą wykonywały analizę skóry oraz zabiegi peelingu kawitacyjnego na dłonie lub maseczkę oczyszczającą/nawilżającą na twarz.

Ostatnie zajęcia to salsation czyli idealna forma aby pokazać swoje emocje i wyrażenie siebie poprzez ruch. Ale to jeszcze nie wszystko! Na miłe zakończenie zostanie przygotowana loteria z upominkami, owoce i szampan.

Zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek, kondycje i umiejętności taneczne 11 marca do Centrum Tańca „Promyk” w godz. 17:00-20:00. Wstęp 10 zł w dniu imprezy. Należy zabrać ze sobą obuwie na zmianę oraz wygodny, sportowy strój

Katarzyna Kępińska

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%