› bieżące
21:07 / 17.05.2024

Dzień Matki z Virginią Woolf w Teatrze w Elblągu

Dzień Matki z Virginią Woolf w Teatrze w Elblągu

fot. Nadesłane.

26 maja, to wyjątkowy dzień, w którym celebrujemy miłość, szacunek i wdzięczność dla Mam. To również okazja by powiedzieć Mamie, jak bardzo ją kochamy i doceniamy. Wspólne przeżywanie sztuki teatralnej tego dnia to okazja nie tylko do wyjścia i dyskusji, ale przede wszystkim to chwila, która tworzy wspomnienia pełne mądrości i bliskości z dorosłymi dziećmi.

„Kto się boi Virginii Woolf?” jest klasyką gatunku, dramatem granym i uwielbianym na całym świecie. To sztuka, która konfrontuje ponadczasowy temat ze współczesnością.

Na scenie zderzenie młodość i energii (Patrycja Bukowczan, gościnnie Barbara Liberek (m.in. „Krakowskie potwory”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”),Filip Warot, Dominik Bloch) z dojrzałym i wnikliwym spojrzeniem reżysera Igora Gorzkowskiego, który proponuje kameralną formę spektaklu, zakładającą niemal intymny kontakt między aktorem a widzem. „Kto się boi Virginii Woolf?” Edward Albee, tłum.

Jacek Poniedziałek, reżyseria Igor Gorzkowski. Obsada: Patrycja Bukowczan, Barbara Liberek (gościnnie), Filip Warot, Dominik Bloch. Sztuka przeznaczona dla widzów 16+. 26 maja godz. 19:00. 

Bilety do nabycia w kasie oraz na stronie Teatru.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%