› bieżące
14:22 / 25.11.2021

Dzierżawa ekspresu do kawy. 5 powodów, dla których warto z niej skorzystać

Dzierżawa ekspresu do kawy. 5 powodów, dla których warto z niej skorzystać

Dzierżawa ekspresu do kawy to alternatywa dla zakupu urządzenia na własność i kusi coraz więcej przedsiębiorców, zwłaszcza początkujących. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej pięć.

Podsumowanie:

  • Dzierżawa ekspresu do kawy (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/), zaraz obok leasingu, jest rozwiązaniem, które staje się coraz popularniejsze i kusi zwłaszcza początkujących przedsiębiorców.
  • Korzyści, jakie daje dzierżawa ekspresu do kawy jest dużo. Z tym artykułem poznasz pięć największych.
  • Ofertę dzierżawy ekspresu do kawy warto sprawdzić niezależnie od lokalu gastronomicznego, jaki prowadzisz lub zamierzasz prowadzić. To rozwiązanie odpowiada na potrzeby także osób poszukujących ekspresu do firmy.

Każdy biznes opierający swoją działalność na sprzedaży kawy potrzebuje dobrego ekspresu. Są dwie drogi jego pozyskania: tradycyjny zakup urządzenia lub nowoczesne rozwiązanie, jakim jest dzierżawa ekspresu do kawy. 

Druga opcja interesuje coraz więcej przedsiębiorców, w tym właścicieli kawiarni, restauracji (także hotelowych), firm cateringowych. Kusi również osoby zarządzające biurami firm, zarówno małymi, średnimi, jak i dużymi. W każdym z tych miejsc przydaje się bowiem wydajny i funkcjonalny ekspres do kawy. Ale dlaczego warto pozyskać go w formie dzierżawy?

1) Nie musisz ponosić wysokich kosztów zakupu urządzenia na własność

To ważne zwłaszcza na początku, zaraz po otwarciu lokalu. W pierwszym etapie prowadzenia działalności istnieje bowiem wiele innych celów, wymagających nakładów finansowych. Dzięki dzierżawie ekspresu do kawy, ponosisz tylko niewielki koszt – miesięczny lub z rozliczeniem za liczbę napojów wydanych w określonym czasie. W ten sposób oszczędzasz na zdobyciu urządzenia, a zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na inne cele, na przykład reklamę, która pozwoli Ci zaistnieć na rynku.

2) Zyskujesz dostęp do nowoczesnych ekspresów każdego rodzaju

W ofercie firm proponujących dzierżawę ekspresu do kawy, w tym na przykład ofercie Tchibo Coffee Service, znajdziesz najnowocześniejsze ekspresy każdego rodzaju – automatyczne, przelewowe i kolbowe. Także takie, które w innych warunkach kosztowałyby bardzo dużo i prawdopodobnie znajdowałyby się poza Twoim finansowym zasięgiem, a które w ramach dzierżawy możesz zdobyć za niewielką miesięczną kwotę, i to nawet na kilka lat.

3) Nie ponosisz kosztów serwisowych przez cały czas trwania umowy

Kiedy zepsuje się Twój ekspres do kawy kupiony na własność w sklepie, musisz martwić się jak najszybszym uzyskaniem pomocy serwisanta i zapłaceniem za taką usługę. Wybierając dzierżawę ekspresu, serwis zyskujesz w pakiecie. Podobnie jak dostawę urządzenia i pomoc w jego montażu.

4) Gwarancja dostępu do dobrej jakości kawy

Umowa dzierżawy ekspresu do kawy często zawiera aneks o obowiązku kupna kawy od tego samego dostawcy. Ale to nic złego! Wręcz odwrotnie. Dzięki temu masz pewność stałego dostępu do wysokiej jakości ziaren. Ponadto pasujących do ekspresu, który wybrałeś i do użytkowników, którzy będą korzystać z urządzenia, bo firma oferująca dzierżawę ekspresu nierzadko proponuje też wparcie doradcze.

5) Po zakończeniu umowy nie martwisz się utylizacją ani sprzedażą ekspresu

Ekspres do kawy zdobyty w ramach dzierżawy nie jest Twój. Cały czas należy do firmy, z którą podpisujesz umowę. Ma to co najmniej jedną dużą zaletę – kiedy współpraca już dobiegnie końca, a Ty zechcesz nawiązać nową i zdobyć nowszy ekspres, nie musisz martwić się sprzedażą ani utylizacją starszego modelu. Tym zajmie się firma.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%