› bieżące
17:40 / 03.09.2013

Ekstra sklep w Lęborku z certyfikatem Obudź wrażliwość

Ekstra sklep w Lęborku z certyfikatem Obudź wrażliwość

Salon Be!Eko z Lęborka otrzymał certyfikat „Obudź wrażliwość”. Nie jest to przypadek. Zarówno obsługa jak i wystrój sklepu (kącik dla milusińskich, miejsce do przewijania małych dzieci) mogą stanowić wzór dla instytucji i miejsc publicznych w każdym polskim mieście.

„Ekstra sklep” tak podpisał namalowany przez siebie obrazek, jednej z kilkuletnich klientów. – To najlepszy certyfikat, jakim możemy się pochwalić – mówi Magdalena Szarzyńska-Górska, właściciel sklepu. Salon posiada już całą „galerię” prac dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzają miejsce oferujące obuwie w tym korekcyjne i akcesoria dziecięce. Kącik wyposażony jest w kredki, kartki papieru, a nawet specjalną matę do rysowania, która przytwierdzona jest do jednej ze ścian. Przyjazna atmosfera budzi wśród najmłodszych kreatywność, czego odzwierciedleniem są prace zdobiące sklep.

W uroczystości wręczenia certyfikatu uczestniczył burmistrz Lęborka Witold Namyślak, który nie krył uznania dla właścicieli salonu Be!Eko. Zapowiedział także, że punkt przyjazny dzieciom powstanie w Urzędzie Miejskim w Lęborku, przez co kampania „Obudź wrażliwość” zawita także w tym mieście.

1
6
oceń tekst 7 głosów 14%