› relacje
10:30 / 14.12.2015

EKT Jantar na podium

EKT Jantar na podium

W sobotę, 12 grudnia w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego i Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Olsztynie. W obu zawodach liczny udział wzięli tancerze z Elbląga. Zawody okazały się udane zwłaszcza dla Krystiana

Dolegały i Julii Sowy, którzy zdobyli wyższą klasę D w stylu ST/LA. Na obu zawodach tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar wypadli świetnie, zdobywając miejsca na podium.

Wyniki Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego:

Dzieci starsze, 10-11 lat, ST 9 (4 tańce)
2 miejsce – Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria
3 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia

Dzieci starsze, 10-11 lat, LA 9 (4 tańce)
2 miejsce – Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria
3 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia

Junior I, 12-13 lat ST
1 miejsce – Bloch Bartosz i Wieteska Julia
3 miejsce - Skwira Paweł i Pawłowska Monika

Junior I, 12-13 lat LA
2 miejsce – Bloch Bartosz i Wieteska Julia
3 miejsce - Skwira Paweł i Pawłowska Monika

Junior II, 14-15 lat ST
1 miejsce – Malgaski Karol i Kędzierska Klaudia
2 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
3 miejsce – Ledwosiński Karol i Ławrynowicz Aleksandra

Junior II, 14-15 lat LA
1 miejsce – Malgaski Karol i Kędzierska Klaudia
2 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela

Młodzież Starsza (16-20 lat) ST
1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
2 miejsce – Wawro Mateusz Ivashchenko Kristina

Młodzież Starsza (16-20 lat) LA
1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Młodzież Starsza (16-18 lat) ST
2 miejsce – Wawro Mateusz Ivashchenko Kristina

Dorośli (pow. 18 ) ST
1 miejsce – Ślusarski Grzegorz i Karpińska Paulina
2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
3 miejsce – Wawro Mateusz Ivashchenko Kristina

Dorośli (pow. 18 ) LA
1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

Seniorzy I ST
1 miejsce – Śmiechowski Krzysztof i Hajkowicz Marta

Seniorzy I, LA
1 miejsce – Śmiechowski Krzysztof i Hajkowicz Marta

Seniorzy II, ST
2 miejsce – Jankowski Wiesław i Jankowska Maria
3 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka

Seniorzy II, LA
2 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka
3 miejsce – Jankowski Wiesław i Jankowska Maria

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego:

10-11 E
2 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia

12-13 C ST
1 miejsce – Bloch Bartosz i Wieteska Julia

12-13 C LA
3 miejsce – Bloch Bartosz i Wieteska Julia

14-15 B ST
1 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
3 miejsce – Ledwosiński Karol i Ławrynowicz Aleksandra

14-15 B ST
1 miejsce – Malgaski Karol i Kędzierska Klaudia
2 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%