› bieżące
10:52 / 07.10.2019

Elbląg. Będzie 75 nowych miejsc pracy

Elbląg. Będzie 75 nowych miejsc pracy

Firma Transcom otwiera swój oddział w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej. Zatrudni 75 osób. Za dwa dni 9 października zainteresowani zatrudnieniem będą mogli spotkać się z przyszłym pracodawcą. 

Transcom oferuje usługi obsługi klienta, sprzedaży, wsparcia technicznego i windykacji. Zatrudnia 29 tys. specjalistów. Obsługuje ponad 1,5 miliona zgłoszeń w ponad 33 językach na całym świecie
Od 2003 roku działa na polskim rynku – w Białymstoku, Gdańsku i Olsztynie, a teraz w Elblągu. Firma zaprasza wszystkie osoby, które są zainteresowane zatrudnieniem na dzień otwarty. Odbędzie się w środę, 9 października w  godz. 10-12 w siedzibie Transcom w Elblągu przy Alei Grunwaldzkiej 2i.

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji nowego oddziału. Przedstawiciele Transcom przybliżą kandydatom, jakie możliwości oferuje globalna marka. 

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zadać potencjalnym pracodawcom wszelkie pytania na temat specyfiki pracy oraz poznać zespół, do którego mogliby dołączyć. Następnie kandydaci będą mieli szansę wypełnić test rekrutacyjny, który wskaże ich mocne strony. Tego samego uczestnicy wydarzenia otrzymają informację zwrotną na temat swojego wyniku oraz możliwość dokładnej analizy testu wraz z rekruterem

- wyjaśnia Izabela Gajewska.

Na koniec wszystkim gościom zostaną wręczone pamiątkowe gadżety, a najlepsi będą mogli podjąć pracę w nowym oddziale w Elblągu.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%