› biznes
06:24 / 31.03.2017

Elbląg będzie w telewizji, radiu i na ekranach LED. Firma reklamowa poszukiwana

Elbląg będzie w telewizji, radiu i na ekranach LED. Firma reklamowa poszukiwana

fot. archiwum elblag.net

Miasto szuka firmy, która będzie prowadziła kampanie promocyjne oraz informacyjne dotyczące wydarzeń miejskich. Chodzi między innymi o plakaty, spoty reklamowe radiowe i telewizyjne oraz wyświetlane na ekranach LED. Firma musi się wykazać realizacją kampanii promocyjnej za 80 tys. zł brutto lub trzema latami doświadczenia.

W Biuletynie Informacji Publicznej miasto zamieściło informację o przetargu na „Realizację kampanii promocyjnej oraz informacyjnej wydarzeń miejskich w 2017 roku”.

Chodzi o wyłonienie firmy, która zajmie się przygotowaniem projektów graficznych, drukiem i dystrybucją plakatów dla ośmiu kampanii promocyjnych. Jeszcze do tego zajmie się produkcją i emisją 12 różnych spotów reklamowych wraz z lektorami i podkładem dźwiękowym w stacji radiowej o charakterze co najmniej regionalnym, emitującym codzienne audycje informacyjne o Elblągu: łącznie 400 emisji 30-sekundowych.

Elbląg zobaczymy także na srebrnym ekranie.

Produkcja 2 spotów telewizyjnych reklamowych 50 - 60 sek. z podkładami muzycznymi i lektorem, stanowiących zapowiedź wydarzeń miejskich, które będą emitowane w telewizji, która swoim zasięgiem obejmuje Elbląg i Braniewo.

Spot reklamowy do 60 sek., emitowany w blokach reklamowych 23 razy na dobę, po jednym spocie w jednym bloku. Zamówienie obejmuje realizację 4 kampanii, z której każda trwa 7 dni

- informuje w ogłoszeniu zamawiający.

Reklama będzie widoczna na ekranach LED.

Produkcja i emisja spotów reklamowych 15 sek. na 4 ekranach LED o minimalnej wielkości 11 metrów na 2 m, usytuowanych przy głównych ulicach w Elblągu, w miejscach wskazanych przez zamawiającego. Zamówienie obejmuje realizację 6 kampanii, z której każda trwa 7 dni. Spot wyświetlany nie rzadziej niż co 3 minuty, w godzinach od 6.00 do 22.00

- czytamy w ogłoszeniu.

Firma musi jeszcze zająć się bilbordami oraz wystawami plenerowymi.

Oferty należy zgłaszać do 7 kwietnia. Kryterium jest nie tylko cena (60 procent), ale i „przygotowanie projektu graficznego, wydruk i montaż dodatkowych plansz wystawy zewnętrznej” (40 proc.).

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%