› prezentacje
19:28 / 26.10.2012

Elbląg by night. Zobacz jak miasto wygląda nocą

Elbląg by night. Zobacz jak miasto wygląda nocą

Wielu z nas jadąc samochodem przez miasto, nie zwraca większej uwagi na jego wygląd. Zazwyczaj skupiamy się na samej jeździe, a nie na tym co z boku za szybą. Czytelnikom elblag.net postanowiliśmy więc pokazać, jak Elbląg prezentuje się z perspektywy kierowcy i pasażera. Prezentacja ta będzie niezwykła, bo nagrywana po zmroku.

Przed miesiącem w zrealizowanym przez nas materiale filmowym przeprowadziliśmy próbę, sprawdzając jak kierowcom jeździ się po Elblągu. Z zainstalowaną w samochodzie kamerą udaliśmy się w przejazd po mieście. Jak wypadł test, możecie sprawdzić klikając tutaj.

Kontynuując nasz cykl, tym razem postanowiliśmy pokazać Elbląg z innej strony. W jeden z październikowych wieczorów, tuż po godzinie 20 wyruszyliśmy w miasto, rejestrując cały przejazd kamerą. Ciekawi jesteśmy, czy oglądając nasz film poznacie ulice, którymi się poruszaliśmy. Życzymy przyjemnego i relaksującego seansu ;-) Liczymy na Wasze uwagi i wrażenia w komentarzach pod artykułem.

6
0
oceń tekst 6 głosów 100%

Powiązane artykuły

Test elblag.net. Sprawdziliśmy jak się jeździ po Elblągu

21.09.2012 komentarzy 4

Czy w naszym mieście można natrafić na korki? Ile trwa przejazd przez całe miasto? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania, przeprowadzając próbę. Z...