› policja
11:44 / 16.10.2017

Elbląg. Czterech poszukiwanych wpadło podczas policyjnej kontroli

Elbląg. Czterech poszukiwanych wpadło podczas policyjnej kontroli

Policjanci z Elbląga w miniony weekend interweniowali 177 razy. W czasie interwencji wylegitymowano 430 osób, co umożliwiło zatrzymanie 4 osób poszukiwanych. Do wytrzeźwienia przewieziono 18 osób. Z kolei policjanci z ruchu drogowego sprawdzili trzeźwość 164 kierujących pojazdami. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących. Był tragiczny w skutkach wypadek oraz 22 kolizje. 

Do wypadku doszło w minioną sobotę, około godziny 12.00, w miejscowości Karczowiska Górne (trasa na Malbork). 46-letni kierowca volkswagena passata, podczas wyprzedzania wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka. Kierowca i druga kobieta w ciężkim stanie trafili do szpitala. Wystąpiły 2-godzinne utrudniania w ruchu. Śledczy ustalają szczegóły zdarzenia. 

Policjanci zatrzymali także trzech kierowców na „podwójnym gazie". Niechlubnym rekordzistą okazała się kobieta kierująca chevroletem, która jechała ulica Traugutta mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci odnotowali 22 kolizje. 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%