› bieżące
11:42 / 14.05.2018

Elbląg. Hades ma operację. "Psi detektyw" dziękuje

Elbląg. Hades ma operację.

fot. Facebook.com/Iga Sozoniuk

Iga Sozoniuk, młodsza aspirant elbląskiej policji, czyli „Psi detektyw” jest znana w całej Polsce. Wystąpiła m.in. w „Pytaniu na śniadanie” i „Uwaga”, TVN. Sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy na operację Hadesa, psa policjantki. Nasi Czytelnicy są niezawodni.

Iga Sozoniuk, młodsza aspirant elbląskiej policji znana jako „Psi detektyw” w pracy ściga skutecznie tych, którzy znęcają się nad zwierzętami, nie tylko psami, ale kotami, końmi, świnkami morskimi i wieloma innymi.  Teraz Hades, jej pies w typie toso, popularny tosiak, potrzebuje pomocy. W grudniu zaczął kuleć. Pani Iga rozpoczęła badania i diagnostykę Hadesa. 23 kwietnia miał zrobione TK i niestety okazało się, że to ból stawów i zmian jakie w nich siedzą. 

Teraz czeka go ciężka i kosztowna operacja i kastracja. Później długa rehabilitacja. Iga sama o pomoc nie poprosi (ja to rozumiem, bo też nie lubię prosić o pomoc dla siebie), typowa Zosia Samosia, ale niestety tym razem tematu nie dźwignie, dlatego Tosomaniacy apeluję do Was spinamy się i robimy bazarek

- czytamy na Facebooku.

Apel okazał się skuteczny i akcja zakończyła się sukcesem. 

Udało się Hades ma na operację!!! Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.   
Hades przesyła uśmiech

- napisała na Facebooku Iga Sozoniuk. 

Łącznie organizatorzy czekają na wpłatę 3569 zł z samego bazarku, który zakończył się wczoraj (13.05) o godz. 20. Natomiast na zrzutka pl zebrano 400 zł z planowanych 5 tys. zł. Zbiórka potrwa jeszcze jeden dzień. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%