09:18 / 10.09.2019

Elbląg. Jedyna firma wygrała przetarg

Elbląg. Jedyna firma wygrała przetarg

Miasto ogłosiło przetarg na usuwanie pojazdów: „zwykłych” i z niebezpiecznym ładunkiem. Wygrała elbląska firma, która jako jedyna była zainteresowana pierwszą częścią zamówienia. Na drugą część nie było chętnych. 

W Biuletynie Informacji Publicznej w sierpniu ukazało się ogłoszenie o przetargu na usuwanie pojazdów z terenu Elbląga. Były dwie możliwości:

Część 1- usuwanie pojazdów z terenu  Elbląga oraz ich przechowywanie na parkingu strzeżonym, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym - z wyłączeniem pojazdów przewożących towary niebezpieczne 
Część 2- usuwanie pojazdów przewożących towary niebezpieczne z terenu Elbląga oraz ich przechowywanie na parkingu strzeżonym, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym

4 września przed otwarciem ofert urzędnicy podali, że mogą zapłacić za pierwszą część zamówienia - 540 489  zł, a za drugą - 37 tys. 251 zł. Zgłosiła się tylko jedna firma AM P.H.U. Magdalena Miler z Elbląga i zaproponowała za część nr 1 - 497 tys. 080  zł. 

Dziś (10.09) ukazała się w BIP informacja, że  AM P.H.U. Magdalena Miler otrzymała zamówienie. Drugą część przetargu unieważniono, z powodu braku zainteresowanych. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%