› biznes
10:34 / 31.07.2019

Elbląg. Nowe szyldy z konkursu na Facebooku

Elbląg. Nowe szyldy z konkursu na Facebooku

fot. elblag.eu

Elbląg wygrał facebookowe głosowanie w konkursie: DobryZnak, organizowanym przez Stowarzyszenie Traffic Design i firmę McCANN Worldgroup. Dzięki głosom mieszkańców sześć sklepów i lokali usługowych –cztery przy ul. Browarnej i dwa przy ul. Robotniczej – zyskało estetyczne szyldy. 

Wczoraj (30 lipca) odbywała się oficjalna prezentacja szyldów sześciu sklepów i lokali usługowych podczas wernisażu - spaceru. Rozpoczął się on przy Sklepie wędkarskim „Spławik" przy ul. Browarnej 32 (vis-à-vis ZKM/zajezdni tramwajowej).

Było to możliwe dzięki Stowarzyszeniu Traffic Design i firmie McCANN Worldgroup, które ogłosiło konkurs na Facebooku. Elblążanie zagłosowali i efekt można oglądać w postaci szyldów  sześciu sklepów i lokali usługowych – cztery przy ul. Browarnej i dwa przy ul. Robotniczej. 

Często w reklamie mniej, znaczy więcej. A szyldy nie muszą być krzyczącą gazetką, aby przykuwać uwagę

– przekonywał Jacek Wielebski z Traffic Desing, który podczas spaceru kuratorskiego po mieście opowiadał o najnowszych realizacjach. Podajemy za elblag.eu.

Szyldy powstały  w wielu różnych technologiach.

Działalność małych firm, dla których projektowaliśmy nowe szyldy i witryny podczas obecnej edycji akcji :DobryZnak była bardzo różnorodna. Każdorazowo dopasowywaliśmy ich styl do charakteru biznesu oraz do otoczenia tak, aby tworzyły z nim spójną, estetyczną całość

– wyjaśnia Monika Domańska z Traffic Design. Podajemy za elblag.eu

Fot. elblag.eu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%