› policja
09:14 / 14.05.2018

Elbląg. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu

Elbląg. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu

W miniony weekend doszło do dwóch wypadków i dwóch innych zdarzeń (pożar i ulatnianie się gazu stacji paliw). Wczoraj (13.05). Podczas wypadku drogowego w Komorowie Żuławskim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu

Do czterech zdarzeń doszło w miniony weekend, w tym dwóch wypadków drogowych. Jeden z nich był tragiczny w skutkach. Wczoraj (13 maja) przed godziną 10.00 na starej drodze krajowej nr 7 w Komorowie Żuławskim samochód ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku została ranna 68-letnia kobieta. Z obrażeniami głowy przewieziono ją do szpitala. Natomiast 70-letni mężczyzna poniosł śmierć na miejscu.

Groźnie wyglądający wypadek wydarzył się wczoraj wieczorem. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu ul. Ogólnej i Konopnickiej. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. Nie doznały poważniejszych obrażeń. 

Do tragicznego w skutkach pożaru mogło dojść w mieszkaniu przy ul. Robotniczej. Powodem była pozostawiona na kilka dni włączona pralka. Gdy 12 maja około godziny 10.00 strażacy wyważyli drzwi do mieszkania na trzecim pietrze, z wnętrza buchnął czarny dym. Pożar szybko opanowano. 

W Rzecznej na terenie stacji paliw doszło do ulatniania się gazu. Na miejsce przybyło 5 zastępów straży pożarnej  dwa z jednostki pasłęckiej oraz Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego z Elbląga - trzy wozy. Straży wydzielili 100 metrów strefy bezpieczeństwa. Nikomu nic się nie stało. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%