› bieżące
09:40 / 10.03.2021

Elbląg. Otworzą nowy sklep przy Kochanowskiego. Specjalne promocje

Elbląg. Otworzą nowy sklep przy Kochanowskiego. Specjalne promocje

Już w czwartek, 11 marca, Lidl otworzy swój nowy obiekt w Elblągu przy ul. Kochanowskiego 13. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. W dniu otwarcia czekają na klientów specjalne promocje.

Nowy sklep sieci Lidl w Elblągu przy ul. Kochanowskiego 13 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1130 m kw.

W obiekcie zostały zatrudnione 22 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 141 miejsc parkingowych.

W dniu otwarcia czekają na klientów specjalne promocje

- informuje Lidl. 


W nowo otwartych sklepach klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepów znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%