› bieżące
11:00 / 08.02.2015

Elbląg: Po pijanemu uderzył w słup

Elbląg: Po pijanemu uderzył w słup

fot. Nadesłane

O dużym szczęściu może mówić 45-letni Jacek N. Mężczyzna zatrzymał się swoim fordem mondeo na… ulicznej latarni i wyszedł z tego zdarzenia praktycznie bez obrażeń. Jak się okazało, nie był on trzeźwy. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce na ul. Warszawskiej w Elblągu. Tam, jadący fordem mondeo 45-letni Jacek N. niezapanowal nad swoim autem i zderzył się z uliczna latarnią. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce kolizji stwierdzili, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkotestem wykazało 1,72 promila alkoholu w organizmie. 45-latek resztę wieczoru spędził on w policyjnym areszcie.

Z kolei policjanci z Młynar obsługując drogowa kolizje w Pasłęku na ul. Zamkowej stwierdzili, że jej sprawca 47-letni Dariusz K. ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Fiat punto, którym kierował 47-latek został przekazany innej trzeźwej osobie. Policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Odpowie on za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości

asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%