› policja
11:32 / 30.01.2018

Elbląg: Scena jak z filmu – policjanci pilotowali auto do szpitala

Elbląg: Scena jak z filmu – policjanci pilotowali auto do szpitala

Scena niemal jak z filmu rozegrała się wczoraj (29.01) przy ul. Malborskiej. Policjanci podczas kontroli drogowej dowiedzieli się, że w kontrolowanym audi znajduje się ciężarna kobieta a kierujący autem mężczyzna wiezie ją na oddział położniczy. Policjanci przerwali kontrolę i pilotowali auto do samego szpitala.

Nietypowa sytuacja miała miejsce około godziny 23.00. Patrol ruchu drogowego postanowił skontrolować audi poruszające się ul. Malborską. W trakcie kontroli okazało  się, że kierujący samochodem mężczyzna wiezie ciężarną kobietę na oddział położniczy. Jako, że oboje nie mieszkają w Elblągu to mieli problem ze znalezieniem ul. Żeromskiego, gdzie znajduje się szpital. Policjanci przerwali kontrolę i pilotowali audi jadąc przed nim do samego szpitala. Tam lekarze udzielili kobiecie pomocy.

- Zdarzają się sytuacje, w których szybkość dotarcia na oddział ma niebagatelne znaczenie – usłyszeliśmy na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Miejskiego w Elblągu. – Wczoraj jak widać kontrola drogowa przyczyniła się do tego, że pacjentka szybko znalazła się na naszym oddziale.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%