› bieżące
12:33 / 11.10.2021

Elbląg. Spotkanie z księdzem Romanem Kneblewskim

Elbląg. Spotkanie z księdzem Romanem Kneblewskim

Wyjątkowy gość i ważny temat. Ksiądz prałat dr Roman Kneblewski wygłosi w Klubie „Polonia Christiana” w Elblągu wykład pt. „Geneza i skutki Komunii Św. na rękę”.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Wydarzenie organizują Klub „Polonia Christiana” w Elblągu oraz Stowarzyszenie Elbląscy Patrioci.

Gdzie? Pałacyk, ul. Stoczniowa 10, Elbląg.

Kiedy? 13 października 2021 r. (środa), godz. 18:00.

Ks. prałat dr Roman Kneblewski to postać wyjątkowa. Wieloletni proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy i nieformalny kapelan wielu grup społecznych znany jest ze swojego zamiłowania to Tradycyjnej Liturgii Katolickiej, ogromnej wiedzy nt. Sarmacji i kultury szlacheckiej oraz niezwykle życzliwego podejścia do wiernych, którym nigdy nie żałuje swojego czasu.

To również kapłan niezłomnie kwestionujący oficjalną rządową linię ws. kryzysu koronawirusowego i stawiający niewygodne pytania dotyczące luk i błędów w oficjalnej propagandzie. To wreszcie autor: poczytnych artykułów (własny cykl publicystyczny w magazynie „Polonia Christiana”), popularnego wśród katolików wideobloga (Tuba Cordis w serwisie YouTube), pasjonujących książek (ostatnia wydana to „Katolekcje” – nakładem wydawnictwa 3DOM).

Okazją do posłuchania na żywo księdza prałata będzie cykl spotkań organizowanych przez kluby „Polonia Christiana” w czterech miastach Polski. 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%