› biznes
02:49 / 15.06.2018

Elbląg. Szukają dyrektora Zakładu Utylizacji Odpadów

 Elbląg. Szukają dyrektora Zakładu Utylizacji Odpadów

fot. archiwum elblag.net

Witold Wróblewski, prezydent Elbląga ogłasza postępowanie kwalifikacyjne, by wyłonić kandydata na stanowisko dyrektora Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o. Można się zgłaszać do 25 czerwca. 

Marian Wojtkowski funkcję dyrektora ZUO w Elblągu pełni od 2004 roku. Zrezygnował z pełnionej funkcji, ale będzie nią kierował do końca czerwca. Potem przejdzie na emeryturę. 

W tej sytuacji Witold Wróblewski, prezydent Elbląga ogłasza postępowanie kwalifikacyjne, by wyłonić kandydata na stanowisko dyrektora Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o.o.  25 czerwca mija termin zgłaszania się kandydatów na szefa ZUO. 

Oto niektóre z wymagań: 

posiadanie wykształcenia wyższego (…)

posiadanie co najmniej 5-letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikającego z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek

posiadanie co najmniej 10-letniego okresu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%