› bieżące
15:30 / 07.12.2018

Elbląg. "To się nadaje do kabaretu". Mamy bilety dla naszych Czytelników

Elbląg.

Już 7 grudnia o godz. 19 w Hali Sportowo-Widowiskowa MOSiR, ul. Grunwaldzka wystąpi kabaretu Smile! Zapowiada się świetna zabawa, tym bardziej, że jeden z komików ma związki z Elblągiem. Mamy dla Was podwójne zaproszenia. 

Kabaret SMILE jest tegorocznym zwycięzcą festiwalu kabaretowego RYJEK. Przyjeżdża do Elbląga z programem „To się nadaje do kabaretu"!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".

KONKURS!
 Dla naszych Czytelników mamy przygotowane podwójne zaproszenia występ kabaretu SMILE. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, tytuł wiadomości: "SMILE" na adres: konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia do godz 15:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. Odbiór biletów w redakcji ul. Syrokomli 19 w godzinach od 8 do 16.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%