› bieżące
17:31 / 08.04.2013

Elbląscy Animalsi zachęcają do wietrzenia szafy w szczytnym celu

Elbląscy Animalsi zachęcają do wietrzenia szafy w szczytnym celu

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Zima trwa i trwa, a w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt rosną długi zamiast przebiśniegów – piszą na facebook'u elbląscy Animalsi. Aby uzyskać potrzebne środki na przetrwanie, schronisko wpadło na pomysł, by na tym samym serwisie społecznościowym zorganizować aukcję pn. „Wiosenne wietrzenie szafy i pomoc zwierzętom”. Choć aukcja dopiero rusza, zbiera już pierwsze pozytywne komentarze wśród elblążan chcących pomóc zwierzakom przebywającym w schronisku.

Idea sama w sobie jest niezwykle prosta i słuszna. My – wietrzymy szafy, porządkujemy szuflady, przeglądamy książki, buty, bibeloty i wystawiamy to na aukcję na profilu „Wiosenne wietrzenie szafy i pomoc zwierzętom”.

Opis musi zawierać: 1. Wyczerpujący opis przedmiotu (np: zdjęcie, stan, rozmiar) 2. Zaznaczenie, czy jest to licytacja (podanie ceny minimalnej i daty końcowej) czy opcja kup teraz (podanie ceny).

Po zakończeniu licytacji, lub zakupie w opcji kup teraz, kupujący wymaganą kwotę wpłaci na konto schroniska a Animalsi poinformują sprzedającego, czy wpłata dotarła i kiedy można wysyłać kupiony przedmiot.

Jeśli więc wiosenne porządki jeszcze przed Wami, warto poświęcić chwilę, by wspomóc elbląskie schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Być może dla Was to tylko stary sweter, albo płyta z którą nie wiążecie już żadnych pozytywnych wspomnień, ale pieniądze uzyskane z ich sprzedaży na pewno ucieszą niejedną psią mordkę.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%