› bieżące
13:00 / 11.03.2013

Elbląscy przedsiębiorcy mogą za darmo zaprezentować się w Paryżu

Elbląscy przedsiębiorcy mogą za darmo zaprezentować się w Paryżu

Bezpłatna promocja na targach kooperacyjnych Modest 2013 w Paryżu skierowana jest do producentów przemysłowych półproduktów ze wschodnich województw. Można zdobyć dofinansowanie w wysokości 100 procent kosztów.

Do Francji mogą wyjechać producenci m.in. z branży metalurgii, tworzyw, usług przemysłowych i wyrobów, przetwórstwa, odlewnictwa, montażu półproduktów, elektroniki, elektryczności, oraz mikrotechniki. W wyjeździe mogą wziąć udział przedsiębiorcy posiadający siedzibę oraz prowadzący działalność i zarejestrowani w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej. Dofinansowanie obejmuje 100 proc. kosztów, jednak nie uwzględnia diet, wyżywienia, ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu do i z Warszawy.

Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłowej Midest 2013 odbędą się w Paryżu od 19 do 22 listopada 2013 r. Wnioski należy składać do 25 marca, przyjmuje je Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Wyjazdy przedsiębiorców z różnych sektorów na zagraniczne targi odbywają się w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, finansowanego z Programu Rozwój Polski Wschodniej.
 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%